golf-cam-filmi
polo-cam-filmi
porche-cam-filmi-yapimi
jip-cam-filmi
araba-cam-filmi-ornegi
araba-cam-filmi-calismasi
araba-cam-filmi-ornekleri
araba-cam-filmi-yapimi
golf-cam-filmi polo-cam-filmi porche-cam-filmi-yapimi jip-cam-filmi araba-cam-filmi-ornegi araba-cam-filmi-calismasi araba-cam-filmi-ornekleri araba-cam-filmi-yapimi

Esenyurt Cam Filmi İletişim

Cam filmi önemsiz bir dekoratif ürün gibi görünse de aslında tam tersi araca ve aracı günlük olarak kullananlara çok büyük faydalar sağlayan bir koruyucu üründür. Tabi ki her üründe olduğu gibi bu üründe de sahte ve sadece görüntü olarak işlevi olan ve başka bir işe yaramayan taklit ürünlerde bulunmaktadır.

Ama doğru firmayla çalışırsanız cam filminin size sağladığı yararları gözlerinizle görebilirsiniz. Bunun için Esenyurt ’da başvurabileceğiniz pek çok cam filmi kaplama firması vardır. Firmalar işlerinin uzmanıdır. Eğer sizde aracınızı yıpranmalara karşı korumak ve uzun süre yeni gibi kullanmak isterseniz işini profesyonel bir şekilde yapan kalitede öncü firmalardan birine 0850 304 6192 numarasından ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Araba Cam Filmi Adresi

Esenyurtta her türlü araca cam filmi takabilen, konusunda uzman birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların geneli Fatih Oto Sanayi Sitesi civarında toplanmaktadır. Bu sebeple Fatih Oto Sanayi Bölgesini cam filmi kaplama firmalarının adresi olarak görebiliriz. Cam filmi ile arabanızın camlarını kaplatırsanız aracınızın konsolu, kaplamaları ve koltukları güneşin zararlı etkilerine maruz kalmamış olur.

Özellikle yaz günleri güneşin etkisini en çok hissettirdiği günlerde herkes aracını park etmek için gölge bir yer ararken siz rahatlıkla aracınızı istediğiniz yere park edebilirsiniz. Ve geri döndüğünüzde aracınızı güneşten kavrulmuş bir halde bulmazsınız. Arabanız güneş ışınlarını geçirmediği içinsizde yazları aracınızın içinde sıcaktan bunalarak konforsuz bir şekilde seyahat etmemiş olursunuz.

Esenyurt Oto Cam Filmi Yapımı

Araçların camlarını film ile kaplamak usta ellerde oldukça basit ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Cam filmi mikronlarla ifade edilecek kalınlıklarda çizilmeme, güneş geçirmeme, hızlı yapışma gibi farklı özelliklere sahip tabakaların üst üste konulmasıyla oluşmuş bir üründür. Ürünü içinde kabarcık kalmadan yapıştırmanın püf noktalarından biri doğru kalıp almaktır. Bunun için ürün aracın camına önce dıştan lalettayin yapıştırılır.

Sonrada çizmeyecek bir aparat ve sıcak hava tabancası yardımıyla düzlenerek fazlalıkları kesilir ve kalıp çıkarılır. Kalıp çıkarma işleminden sonra ürünün üstünde ki koruyucu tabaka çıkarılır ve aracın camının iç kısmına yapıştırılıp içinde kabarcık kalmayacak şekilde düzlenir. Bu işlem zormuş gibi gelse de 30 dakika gibi kısa bir sürede aracın bütün camlarına uygulanabilir.

Esenyurt Araç Cam Filmi nerede?

Esenyurtta onlarca cam filmi firması bulunduğundan ötürü kafanızı nereye çevirseniz bir firmayla karşılaşabilirsiniz. Ama önemli olan doğru firmayla çalışmak olduğundan, sizden işlem öncesi işlem sonrası desteğini esirgemeyecek ve sizin sorularınızı cevaplayıp geniş ürün gamıyla size en doğru ürünü sunacak firmayı bulmaktadır. Bu sebeple firmaları iyice araştırmadan harekete geçmemenizi öneririz.

Unutulmamalıdır ki cam filmi sıcak yaz günlerinde yüksek meblağlar ödeyerek aldığınız arabanızı koruyacaktır. Sadece arabanızı da değil aynı zamanda o arabayla gezen sizi ve sevdiklerinizi de güneşin zararlı ışınlarından korumak gibi büyük bir görevi de vardır. Sizde arabanızın ve sevdiklerinizin sağlığı için cam filmi kaplatmak isterseniz 0850 304 6192 numaralı telefonu arayıp arabanızı uzman ellere teslim edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA