golf-cam-filmi
polo-cam-filmi
porche-cam-filmi-yapimi
jip-cam-filmi
araba-cam-filmi-ornegi
araba-cam-filmi-calismasi
araba-cam-filmi-ornekleri
araba-cam-filmi-yapimi
golf-cam-filmi polo-cam-filmi porche-cam-filmi-yapimi jip-cam-filmi araba-cam-filmi-ornegi araba-cam-filmi-calismasi araba-cam-filmi-ornekleri araba-cam-filmi-yapimi

Amerikan Cam Filmi Fiyatları Ne Kadar?

Arabaların camlarına takılan o ince, siyah bir tür yapraktan hemen hemen hepimiz haberdarızdır, diye düşünüyoruz. İşte o cam filmlerine Amerikan cam filmi denildiğini biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, şimdi öğrendiniz. Bunlar genelde arabaların camlarında görülse de evinizin camlarına, ofisinize, hemen hemen her cama takılabilir. Bu açıdan da oldukça kullanışlı bir cam filmidir.

Bu camların fiyatlarına gelince, fiyatları oldukça değişkendir. Örnek verirsek, eğer boyutları 50 cm x 10 m ölçüsünde bir cam isterseniz 50 lira üstü bir fiyat ödemeniz gerekecektir. Eğer daha büyük ölçütlerde isterseniz fiyat da artacaktır. Tabii bu ürünün fiyatları, kalitesine, içeriyi göstermeme oranına, satın aldığınız yere göre değişecektir. Ki eğer Amerikan cam filminizin kolay kolay solmasını, kabarmasını vb. istemiyorsanız ziebart veya llumar gibi kaliteli markaları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Amerikan Cam Filmi Nerelerde Bulunur?

Amerikan cam filmini internetten kolayca bulabileceğiniz gibi, otomobillerle ilgilenen oto aksesuar tarzında yerlerde bulabilirsiniz. İsterseniz farklı internet sitelerden başka müşteriler tarafından yorumlanmış olan ürünlere bakabilirsiniz ki bu siteler oldukça güvenilirdir. Yine arzu ederseniz, yaşadığınız yerin yakınlarındaki oto aksesuarı satan mağazalara gidebilirsiniz.

Bu cam filmini bulmak kısmen zor görünse de, aslına bakarsanız oldukça kolaydır. Sadece birkaç defa telefonunuza / bilgisayarınıza tıklayarak bir cam filmi sipariş edebilirsiniz çünkü! Ayrıca cam filmi konusunda en çok tercih edilen markalar llumar, ziebart, 3m vs. gibi markalardır.

Amerikan Cam Filmlerinin Özelliği Nedir?

Amerikan cam filmlerinin en dikkat çeken özelliklerinden biri, en kalın cam filmlerinden olmasıdır. Aynı zamanda önemli özelliklerinden biri de içeriyi göstermeme derecesini sizin ayarlayabilmenizdir. Bu cam filminin şüphesiz en iyi özelliği, dışarıdan içerinin görünmesini -tercih ederseniz- tamamen engelleyebilecek kapasitede bir cam filmidir. Zaten en çok da bu yüzden tercih edilmektedir. Ama siz siyah rengi hoşunuza gidiyorsa da tercih edebilirsiniz. Ama bu cam filmlerini yerleştirirken işçilik oldukça önemlidir, dolayısıyla seçtiğiniz firmada oldukça dikkatli olabilirseniz sizin yararınıza olacaktır. Aynı zamanda Amerikan cam filmleri güneş ışınlarının (UV vs.) arabanızın / iş yerinizin / evinizin / mağazanızın ( Amerikan cam filmini nereye taktırdıysanız) içeriye girmesini engeller.

Amerikan Cam Filmleri Yorumları Nelerdir?

İnternet sayfalarında Yahya ENGİN Bey llumar hakkında “Çok eski bir kuruluş, dürüst ve teknik servisi kuvvetli oto aksesuar çeşitleri 1001 çeşit var.” demiş. Yine aynı siteden sırasıyla Mustafa Kemal Aktaş Bey ve Ersin Ersan Bey “Aksesuarda İzmir’in bir numarası yeni 1001 farklı yer aramayın güvenilir adresiniz burası.” ve “Hizmet, ürün çeşitliliği harika fakat benim favorim llumar cam filmini ısrarla isteyiniz.” demişler.

Yine ziebart markalı cam filmleri hakkında da oldukça olumlu yorumlar var. İster istemez insanın aklını çeldirecek bir yorum şöyle: Özellikle ziebart’ın cam filmleri arabadaki istenmeyen sıcaklığı oldukça düşürüyormuş. Ayrıca oldukça sağlam ve dayanıklı olduğu da söylenmektedir. Bizden bu kadar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA